Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: ÇOK FAZLA VERİ GİRİŞİ

Yeni Üye

Post ÇOK FAZLA VERİ GİRİŞİ

iyi akşamlar arkadaşlar benim 800-1000 arası kaydını tutmam gerektiğim veri var her veri de kendi içinde 15-20 veri barındırıyor excelde tablolarımı yaptım hazırladım ama aklımda bi soru var veri tabanı kullanırsam daha mı iyi olur diye düşünüyorum bu 800-1000 arasında ki veri hergün güncellenecek bi yapıya sahip
    özet geçecek olursam veriler hergün çalışıyor çalışmıyorsa arıza sebebleri gibi hergün girilmesi gereken birşey bu tarz birşeyi excelde mi yapmak mantıklı yoksa veri tabanı kullanarak yapmak mı tablolarımın tamamını formüllere dayalı yaptım ama yine de bi fikir verirseniz sevinirim

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Versiyon
    Excel 2010 Türkçe
    Merhaba kolay gelsin

Satır sayınız değişiyormu yani hep 800-1000 satır arasımı değişiklikler eski bilgilerin üstünemi yazılıyor yoksa yeni bir satır olarakmı giriliyor biraz daha detay verirseniz cevap ona göre değişir ama şu hali ile anladığım şekilde ise excel de tutmak daha mantıklı gibi görünüyor

Yeni Üye
    hocam günlük olarak çalışıp çalılşmadığını çalışmadı ise çalışmama sebeblerini günlük olarak yazacağım çalışıyorsa tamamsorun yok
    çalışmıyorsa da 5 nedenden dolayı çalışmıyordur bizim işle ilgili 5 sebeb vardır onlardan birini işaretliyecem ve günlük olarak faliyet raporu çıkaracağım 800-1000 dediğim veriyi hergün rapor alıp arşivleyeceğim normalde basit bi olay formüller le tabloyu dizayn ettim ama tablo 1 günlük faliyet veriyor ben 365 gün rapor almam lazım bilgi verirseniz sevinirim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler