Hey there!

It looks like you're enjoying Excel Trkiye- Akademik Excel Forumu but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

Toplam 3 sonutan 1 ile 3 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: OK FAZLA VER GR

Yeni ye
    yelik tarihi
    Aug 2018

Post OK FAZLA VER GR

iyi akamlar arkadalar benim 800-1000 aras kaydn tutmam gerektiim veri var her veri de kendi iinde 15-20 veri barndryor excelde tablolarm yaptm hazrladm ama aklmda bi soru var veri taban kullanrsam daha m iyi olur diye dnyorum bu 800-1000 arasnda ki veri hergn gncellenecek bi yapya sahip
    zet geecek olursam veriler hergn alyor almyorsa arza sebebleri gibi hergn girilmesi gereken birey bu tarz bireyi excelde mi yapmak mantkl yoksa veri taban kullanarak yapmak m tablolarmn tamamn formllere dayal yaptm ama yine de bi fikir verirseniz sevinirim

Kdemli ye
    yelik tarihi
    Mar 2011
    Nereden
    stanbul
    Versiyon
    Excel 2010 Trke
    Merhaba kolay gelsin

Satr saynz deiiyormu yani hep 800-1000 satr arasm deiiklikler eski bilgilerin stnemi yazlyor yoksa yeni bir satr olarakm giriliyor biraz daha detay verirseniz cevap ona gre deiir ama u hali ile anladm ekilde ise excel de tutmak daha mantkl gibi grnyor

Yeni ye
    yelik tarihi
    Aug 2018
    hocam gnlk olarak alp allmadn almad ise almama sebeblerini gnlk olarak yazacam alyorsa tamamsorun yok
    almyorsa da 5 nedenden dolay almyordur bizim ile ilgili 5 sebeb vardr onlardan birini iaretliyecem ve gnlk olarak faliyet raporu karacam 800-1000 dediim veriyi hergn rapor alp arivleyeceim normalde basit bi olay formller le tabloyu dizayn ettim ama tablo 1 gnlk faliyet veriyor ben 365 gn rapor almam lazm bilgi verirseniz sevinirim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

u anda 1 yemiz bu konuya gz atyor. (0 kaytl ye ve 1 misafir.)

Bu Konu in Etiketler